MEDYCYNA  ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna, modelowanie sylwetki Gdańsk

Piękno z medyczną gwarancją jakości.

Dział medycyny estetycznej Medical oferuje profesjonalne zabiegi poprawiające atrakcyjność fizyczną Pacjentów. Gwarantujemy ceny konkurencyjne w stosunku do oferty innych gabinetów.

Wszystkie oferowane przez nas zabiegi wykonywane są przez lekarza, co zapewnia ich pełne bezpieczeństwo.Do wykonywania zabiegów stosujemy najwyższej jakości preparaty marek Azzalure i RESTYLANE. Restylane jest czysto krystalicznym żelem kwasu hialuronowego – polisacharydu naturalnie występującego w organizmie, poddanego procesowi stabilizacji. Gdyby użyć kwasu hialuronowego w zwykłej formie i wstrzyknąć do organizmu, ulegnie on degradacji w ciągu kilku dni. W takim przypadku korzyść z terapii byłaby niezwykle krótkotrwała – mówi lek. med Dominika Perron. Na szczęście unikalny proces stabilizacji (NASHA™ – Non-Animal-Stabilized-Hyaluronic-Acid), opatentowany i wykorzystywany w produkcji Restylane przez szwedzką firmę Q-MED., zaprocentował niesamowitym żelem kwasu hialuronowego, który jest niemal identyczny z naturalnym, występującym w młodej skórze. Właśnie z niego korzystamy podczas zabiegów. Zastosowanie Restylane powoduje długotrwały efekt w redukcji zmarszczek i znacząco minimalizuje ryzyko reakcji skóry na zabieg. A co najważniejsze – jest bezpieczny dla Pacjenta – wyjaśnia.

Restylane jako jedyny preparat wypełniający zmarszczki, został w pełni przebadany klinicznie, zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine (Medycyna oparta na faktach).

Bezpieczeństwo i skuteczność tego preparatu udowodniono w ponad 10 000 000 wykonanych dotychczas zabiegach. Restylane pomyślnie przeszedł również rygorystyczną procedurę rejestracji w Stanach Zjednoczonych i został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków – FDA (Food and Drug Administration), która znana jest z rygorystycznych przepisów dotyczących wydawania zezwoleń. Pozytywna opinia tej agencji rządowej jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości.
Zabiegi wykonują:
lek. med. Dominika Perron
lek. med. Michał Dawidek
Konsultacja lekarska przed zabiegiem jest bezpłatna
.
Szczegółowych informacji udziela rejestracja, pod nr tel. 58 501 01 01.